Om du letar efter bra 20"-fälgar kan GMP Sparta Glossy Black vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 9" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Inpressningsdjupet för GMP Sparta Glossy Black är 38 mm. Detta är en fälg med 67.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om GMP Sparta Glossy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 349 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Sparta Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Sparta Glossy Black från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
GMP Sparta Glossy Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 37 mm.
Sparta Glossy Black från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Sparta Glossy Black 21" från GMP med 10.5" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.