En snygg fälg på 22" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Gunner Shiny Black. Fälgbredden för denna variant av GMP Gunner Shiny Black är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114.3 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 70 mm stort. GMP Gunner Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Gunner Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 628 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Shiny Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70 mm |
GMP Gunner Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 40.
Gunner Black Diamond från GMP. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 26 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Gunner Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.
GMP Gunner Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 43.