En snygg fälg på 20" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Lunica Satin Black Bronze Diamond. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond från BytHjul genom länken nedan.
Butik | Pris | Länk |
---|---|---|
3 749 kr | Besök BytHjul |
Märke | GMP |
---|---|
Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
Diameter | 20" |
Fälgbredd | 8.5" |
Antal bultar | 5 |
Cirkeldiameter | 114.3 |
Bultcirkel | 5/114.3 |
Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
Navhål | 73.1 mm |
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
18"-fälg av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.