GMP Lunica Black Machined Face är en fälg på 18" från GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Lunica Black Machined Face 18" är en snygg fälg för 3200 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 200 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
GMP Lunica Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
GMP Lunica Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
GMP Lunica Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Lunica Matt Gun Metal Machined Face.