Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3100 kronorsklassen. Fälgen heter Swan Glossy Black och den tillverkas av GMP. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 30 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Swan Glossy Black 19" är en snygg fälg för 3083 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 083 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Swan Glossy Black är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
19"-fälg från GMP av modellen Swan Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.
Swan Glossy Black från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GMP Swan Glossy Black, 19"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 37 mm.