GMP Swan Silver är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Swan Silver har en fälgbredd på 8". GMP Swan Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Swan Silver är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Swan Silver. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3061 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 061 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Swan Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Swan Glossy Black är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
19"-fälg från GMP av modellen Swan Glossy Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 30 mm.
GMP Swan Silver, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 25 mm.