GMP Specter Glossy Black är en fälg på 18" från GMP. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 30 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. GMP Specter Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Specter Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 692 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Glossy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
GMP Specter Glossy Black, 19"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 30 mm.
18"-fälg från GMP av modellen Specter Black Diamond. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 30 mm.
18"-fälg från GMP av modellen Specter Glossy Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.
18"-fälg av modellen Specter Matt Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.