Med ett pris på 4568 kronor är GMP Totale Black Machined Face ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av GMP Totale Black Machined Face är 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för GMP Totale Black Machined Face är 55 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65 mm. GMP Totale Black Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Totale Black Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 568 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Black Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 55 mm |
| Navhål | 65 mm |
Totale Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 55 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 55.
Load5 Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 55 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
MAK Stone5 T Black Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 55 mm.