Med ett pris på 3168 kronor är GMP Specter Black Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet för GMP Specter Black Diamond är 43 mm. Denna fälg har ett navhål som är 72.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3168 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 168 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Specter Black Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Specter Matt Anthracite Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
Specter Black Diamond från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 43 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Specter Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8" och ET-måttet är 43 mm.
Specter Black Diamond från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/120.