Detta är en GMP-fälg av modellen Experience Anthracite Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 23". Fälgbredden för denna variant av GMP Experience Anthracite Diamond är 9.5". GMP Experience Anthracite Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet för GMP Experience Anthracite Diamond är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. En uppsättning GMP Experience Anthracite Diamond kan bli din för endast 7470 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 470 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Experience Anthracite Diamond |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
GMP Experience Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 40.
Experience Glossy Black från GMP är en fälg på 23" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Experience Anthracite Diamond är 23" och har en bultcirkel på 5/120.
Denna 23"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Experience Black Diamond.