En snygg fälg på 22" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Ultrivity X Black Diam. Fälgbredden för denna variant av GMP Ultrivity X Black Diam är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Ultrivity X Black Diam är 40 mm. Centrumhålet är 63.4 mm stort. Du hittar mer information om GMP Ultrivity X Black Diam genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 860 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity X Black Diam |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
21"-fälg av modellen Ultrivity X Black Diam från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.
Ultrivity X Matt Anthracite Diam från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Ultrivity X Black Diam. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Ultrivity X Black Diam. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 35 mm.