Med ett pris på 3964 kronor är GMP Berghem Matt Anthracite ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet är 84.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3964 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 964 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Berghem Matt Anthracite |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Berghem Matt Anthracite. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
21"-fälg av modellen Berghem Matt Anthracite från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 33 mm.
GMP Berghem Black Diamond Lip, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fälg från GMP på 20" med modellnamnet Berghem Glossy Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.