GMP GUNNER Black Diamond är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP GUNNER Black Diamond har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Inpressningsdjupet för GMP GUNNER Black Diamond är 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5490 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 490 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | GUNNER Black Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GUNNER Matt Anthracite Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
GMP GUNNER Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 38.
GMP Gunner Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 50.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet GUNNER Black Diamond. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.