GMP Pervan Glossy Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 6/130.
Denna variant av Pervan Glossy Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Centrumhålet är 84.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2953 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 953 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Pervan Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 6/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Pervan Black Diamond 19" från GMP med 7.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 6/130.
GMP Pervan Black Diamond, 18"-fälg, 7.5" bredd, 6/130 bultcirkel och ET på 47 mm.
19"-fälg av modellen Pervan Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/120 och ett ET-mått på 50 mm.
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Pervan Glossy Black. Bultcirkeln är 6/139.7, bredden 8.5" och ET-måttet är 50 mm.