Detta är en Image-fälg av modellen Atom Silver. Denna variant av fälgen har en diameter på 15". Image Atom Silver har en fälgbredd som är 6". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Atom Silver är 43 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63 mm stort. Du hittar mer information om Image Atom Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 998 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 63 mm |
Image Atom Grey, 15"-fälg, 6" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 43 mm.
Atom Silver från Image är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Denna 16"-fälg från Image har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Image Atom Slv.
20"-fälg från Image av modellen Atom Silver. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 50 mm.