Detta är en Image-fälg av modellen Atom Gloss Gun Metal. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 50 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Image Atom Gloss Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 63.3 mm. BytHjul säljer Image Atom Gloss Gun Metal 20" i sin webbshop för 2354 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 354 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Gloss Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Fälg från Image på 18" med modellnamnet Atom Gloss Gun Metal. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 50 mm.
16"-fälg av modellen Atom Gloss Gun Metal från Image. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 17"-fälg från Image har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Atom Gloss Gun Metal.
Denna 19"-fälg från Image har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Atom Gloss Gun Metal.