Denna 18"-fälg från Image har modellnamnet Atom Gloss Gun Metal. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 110 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Navhålet på Image Atom Gloss Gun Metal är 65.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Image Atom Gloss Gun Metal 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 723 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Gloss Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Atom Gloss Gun Metal från Image. Med en bredd på 6" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 15"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Image Atom Gloss Gun Metal är 18" och har en bultcirkel på 5/100.
Image Atom Gloss Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 40.
Atom Silver 15" från Image med 6" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.