Denna 17"-fälg är ett utmärkt alternativ i 1600 kronorsklassen. Fälgen heter Atom Gloss Gun Metal och den tillverkas av Image. Denna fälg är 7" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Atom Gloss Gun Metal är 41 mm. Detta är en fälg med 66.4 mm stort navhål. Image Atom Gloss Gun Metal kan du köpa från BytHjul för endast 1574 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 574 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Gloss Gun Metal |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 66.4 mm |
Atom Gloss Gun Metal från Image. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Atom Gloss Gun Metal 17" från Image med 7" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg från Image av modellen Atom Gloss Gun Metal. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
Atom Gloss Gun Metal 17" från Image med 7" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.