Image har många snygga fälgar i sitt utbud och Atom Gloss Gun Metal 18" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Image Atom Gloss Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Image Atom Gloss Gun Metal. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1723 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 723 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Atom Gloss Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Image Atom Gloss Gun Metal är 18" och har en bultcirkel på 5/100.
Atom Gloss Gun Metal från Image är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg från Image av modellen Atom Gloss Gun Metal. Bultcirkeln är 5/110, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
16"-fälg av modellen Atom Gloss Gun Metal från Image. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.