Image Dynamic Gloss Black är en fälg på 17" från Image. Fälgbredden för denna variant av Image Dynamic Gloss Black är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Image Dynamic Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 66.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1680 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 680 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Dynamic Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Image Dynamic Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 35.
Denna 17"-fälg från Image har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter Dynamic Gloss Black.
Fälg från Image på 17" med modellnamnet Dynamic Silver. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.
Dynamic Gloss Black från Image är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.