Detta är en Image-fälg av modellen Nordic Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Fälgbredden för denna variant av Image Nordic Black är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Detta är en fälg med 67 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Image Nordic Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 607 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Nordic Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67 mm |
Image Nordic Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
18"-fälg av modellen Nordic Silver från Image. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Denna 18"-fälg från Image har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Nordic Gloss Black.
Nordic Gloss Black från Image. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.