Om du letar efter bra 20"-fälgar kan Infiny Magnet Satin Black vara värt att ta en titt på. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Infiny Magnet Satin Black har ett centrumhål (navhål) på 64 mm. Du hittar mer information om Infiny Magnet Satin Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 206 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Infiny |
|---|---|
| Modell | Magnet Satin Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64 mm |
Infiny Magnet Satin Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fälg från Infiny på 20" med modellnamnet R-Drive Matt Brushed Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 34 mm.
Denna 20"-fälg från Infiny har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Phoenix Satin Black.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Infiny Tonix Silver är 19" och har en bultcirkel på 5/120.