Inter action 2 har många snygga fälgar i sitt utbud och Zodiac Gloss Black 16" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Inter action 2 Zodiac Gloss Black har en bredd på 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 73.1 mm. Som du ser så är det möjligt att köpa fälgar som inte kostar skjortan. Du kan enkelt och smidigt köpa Inter action 2 Zodiac Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 383 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action 2 |
|---|---|
| Modell | Zodiac Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Inter action 2 Zodiac Gloss Black, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.
16"-fälg av modellen Zodiac Silver från Inter action 2. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Kargin Gloss Black från Inter action är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
16"-fälg från Inter action av modellen Kargin Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.