Inter action Solar Silver är en fälg på 14" från Inter action. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Inter action Solar Silver har en fälgbredd på 5.5". Inter action Solar Silver har 4 bultar och en cirkeldiameter som är 100 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 4/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Detta är en fälg med 54.1 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1144 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 144 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Solar Silver |
| Diameter | 14" |
| Fälgbredd | 5.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 54.1 mm |
Denna 15"-fälg från Inter action 2 har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Zodiac Silver.
Inter action 2 Zodiac Gloss Black, 15"-fälg, 6" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 42 mm.
Zodiac Silver 16" från Inter action 2 med 6.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
15"-fälg av modellen Zodiac Silver från Inter action 2. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 38 mm.