Med ett pris på 1803 kronor är Inter action Kargin Matt Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för Inter action Kargin Matt Black är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. BytHjul säljer idag Inter action Kargin Matt Black för 1803 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 803 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Kargin Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Kargin Matt Black 18" från Inter action med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Inter action KARGIN Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
17"-fälg från Inter action av modellen Kargin Matt Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
Kargin Matt Black 16" från Inter action med 6.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.