En snygg fälg på 16" från Inter action. Denna modell har Inter action valt att kalla för Kargin Gloss Black Polished. Fälgbredden för denna variant av Inter action Kargin Gloss Black Polished är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Inter action Kargin Gloss Black Polished är 45 mm. Denna variant av Kargin Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.1 mm stort. Kargin Gloss Black Polished 16" är en snygg fälg för 1395 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 395 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Kargin Gloss Black Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
17"-fälg av modellen Kargin Gloss Black Polished från Inter action. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
16"-fälg från Inter action av modellen Kargin Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/118, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.
16"-fälg av modellen Kargin Gloss Black Polished från Inter action. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/160 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 17"-fälg från Inter action har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Kargin Gloss Black Polished.