Denna 17"-fälg från Inter action har modellnamnet Kargin Silver. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Inter action Kargin Silver har en bredd på 7.5". Inter action Kargin Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Denna variant av Kargin Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Denna variant av Kargin Silver har ett navhål/centrumhål som är 65.1 mm stort. Inter action Kargin Silver kan du köpa från BytHjul för endast 1637 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 637 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Kargin Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 17"-fälg från Inter action har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Kargin Gloss Black Polished.
Inter action KARGIN Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.
Kargin Matt Black 18" från Inter action med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
16"-fälg från Inter action av modellen Kargin Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.