En snygg fälg på 16" från Inter action. Denna modell har Inter action valt att kalla för Kargin Matt Black. Fälgbredden för denna variant av Inter action Kargin Matt Black är 6.5". Inter action Kargin Matt Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna variant av Kargin Matt Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1520 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 520 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Inter action |
|---|---|
| Modell | Kargin Matt Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Kargin Gloss Black från Inter action. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
16"-fälg från Inter action av modellen Kargin Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.
Kargin Matt Black 18" från Inter action med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Kargin Gloss Black från Inter action är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.