IT Wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och Michelle Gloss Black 15" är inget undantag. Denna fälg är 6.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.3 mm stort. En uppsättning IT Wheels Michelle Gloss Black kan bli din för endast 1148 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 148 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Michelle Gloss Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
IT Wheels Michelle Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 6.5" bredd och ET 35.
Michelle Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 15" med en bredd på 6.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/100.
15"-fälg från IT Wheels av modellen Michelle Gloss Black. Bultcirkeln är 4/108, bredden 15" och ET-måttet 42 mm.
Michelle Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 15"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.