IT Wheels Tiara 4 Gloss Black är en fälg på 16" från IT Wheels. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Tiara 4 Gloss Black är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 4/108.
Fälgens ET-mått är 20 mm. Denna variant av Tiara 4 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för IT Wheels Tiara 4 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1356 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 356 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Tiara 4 Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
IT Wheels Tiara 4 Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 20 mm.
Tiara 4 Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 4/108.
IT Wheels TIARA Gloss Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
16"-fälg från IT Wheels av modellen Tiara 4 Black Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 16" och ET-måttet 30 mm.