En snygg fälg på 16" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Kira Black Lip Polished. Denna fälg är 6.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 25 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om IT Wheels Kira Black Lip Polished 16".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 348 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Kira Black Lip Polished |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Kira Black Lip Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
KIRA Black från IT Wheels. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 25 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.
IT Wheels Kira Black Lip Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 48 mm.
Kira Black Lip Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.