En snygg fälg på 17" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Tiara 4 Gloss Black. Denna fälg är 7" bred. IT Wheels Tiara 4 Gloss Black fästs med 4 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 4/108).
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på IT Wheels Tiara 4 Gloss Black är 63.4 mm stort. Du hittar mer information om IT Wheels Tiara 4 Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 560 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Tiara 4 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Denna 17"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Tiara 4 Gloss Black.
17"-fälg av modellen Tiara 4 Black Polished från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/108 och ett ET-mått på 44 mm.
Tiara 4 Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 4/100.
Tiara 4 Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 23 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.