Detta är en IT Wheels-fälg av modellen KIRA Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 52 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 63.4 mm stort. BytHjul säljer idag IT Wheels KIRA Black för 1415 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 415 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Fälg från IT Wheels på 18" med modellnamnet KIRA Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8" och ET-måttet är 42 mm.
KIRA Black från IT Wheels. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
IT Wheels KIRA Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
IT Wheels KIRA Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 45 mm.