IT Wheels Tiara Black Polished är en fälg på 20" från IT Wheels. Bredden på denna fälg är 8.5". IT Wheels Tiara Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. En uppsättning IT Wheels Tiara Black Polished kan bli din för endast 2248 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 248 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Tiara Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Tiara Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Tiara Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
IT Wheels Tiara Black Polished, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 44 mm.
Tiara Black Polished från IT Wheels är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.