En snygg fälg på 19" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Gina Gloss Black Polished är 41 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65.1 mm stort. IT Wheels Gina Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 1792 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 792 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 41 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
18"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 42.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 48 mm.