Detta är en IT Wheels-fälg av modellen KIRA Silver. Denna variant av fälgen har en diameter på 16". Fälgbredden för denna variant av IT Wheels KIRA Silver är 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för IT Wheels KIRA Silver är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 65.1 mm. En uppsättning IT Wheels KIRA Silver kan bli din för endast 1220 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 220 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 16"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter KIRA Silver.
16"-fälg från IT Wheels av modellen Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 4/108, bredden 16" och ET-måttet 25 mm.
KIRA Black från IT Wheels. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 25 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.
16"-fälg av modellen KIRA Silver från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.