Detta är en IT Wheels-fälg av modellen KIRA Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna fälg är 8" bred. IT Wheels KIRA Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna variant av KIRA Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 48 mm. IT Wheels KIRA Black har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. KIRA Black 18" är en snygg fälg för 1554 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 554 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
IT Wheels Kira Black Lip Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 48 mm.
IT Wheels KIRA Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 48.
KIRA Black 17" från IT Wheels med 7" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
18"-fälg av modellen KIRA Silver från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 48 mm.