IT Wheels Mandy Black är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från IT Wheels. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av IT Wheels Mandy Black har en bredd på 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/110.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. Du hittar mer information om IT Wheels Mandy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 616 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Mandy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Ronal R46M Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.
18"-fälg av modellen Lunica Shiny Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 40 mm.
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet Apollo Shiny Black. Bultcirkeln är 5/110, bredden 7.5" och ET-måttet är 30 mm.
18"-fälg av modellen RC30 Shiny Black från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 37 mm.