En snygg fälg på 18" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Gina Gloss Black är 8". IT Wheels Gina Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 49 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. En uppsättning IT Wheels Gina Gloss Black kan bli din för endast 1596 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 596 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 49 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 49 mm.