Gina Dull Anthracite 18" är en snygg fälg som tillverkas av IT Wheels. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 49 mm. IT Wheels Gina Dull Anthracite har ett centrumhål (navhål) på 70.1 mm. BytHjul säljer idag IT Wheels Gina Dull Anthracite för 1738 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 738 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 49 mm.
Gina Dull Anthracite 19" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.
Gina Dull Anthracite 18" från IT Wheels med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
IT Wheels Gina Dull Anthracite, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.