En snygg fälg på 18" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Gina Gloss Black är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för IT Wheels Gina Gloss Black är 29 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Du hittar mer information om IT Wheels Gina Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 613 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
18"-fälg av modellen Gina Gloss Black Polished från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 29 mm.
18"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 29 mm.
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 29.