En snygg fälg på 17" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Dull Anthracite. Bredden på denna fälg är 7.5". IT Wheels Gina Dull Anthracite fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för IT Wheels Gina Dull Anthracite är 29 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. En uppsättning IT Wheels Gina Dull Anthracite kan bli din för endast 1603 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 603 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
17"-fälg av modellen Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Gina Dull Anthracite 17" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. IT Wheels Gina Dull Anthracite är 17" och har en bultcirkel på 5/114.