Detta är en IT Wheels-fälg av modellen Gina Gloss Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Glöm inte kolla att ET 42 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. En uppsättning IT Wheels Gina Gloss Black kan bli din för endast 1873 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 19"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Gina Gloss Black Polished.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
Gina Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 39 mm.