En snygg fälg på 17" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 70.1 mm stort. Du hittar mer information om IT Wheels Gina Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 698 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/114.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Gina Gloss Black är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.