IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från IT Wheels. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. IT Wheels Gina Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 70.1 mm. Du hittar mer information om IT Wheels Gina Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 819 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. IT Wheels Gina Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.