Om du letar efter bra 19"-fälgar kan IT Wheels Gina Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 37 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. En uppsättning IT Wheels Gina Gloss Black Polished kan bli din för endast 1988 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 988 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Gina Gloss Black 19" från IT Wheels med 8.5" bredd och ET på 37 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/114, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.