Gina Dull Anthracite 19" är en snygg fälg som tillverkas av IT Wheels. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. IT Wheels Gina Dull Anthracite fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av Gina Dull Anthracite kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 39 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gina Dull Anthracite 19" är en snygg fälg för 1658 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 658 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från IT Wheels på 18" med modellnamnet Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/114, bredden 8" och ET-måttet är 39 mm.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.