Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2200 kronorsklassen. Fälgen heter Ella Black Polished och den tillverkas av IT Wheels. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Ella Black Polished är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. BytHjul säljer idag IT Wheels Ella Black Polished för 2164 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 164 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Ella Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. IT Wheels Ella Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg från IT Wheels av modellen Ella Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
Ella Black Polished från IT Wheels är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Ella Black Polished från IT Wheels är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.