IT Wheels Tiara Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från IT Wheels. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". IT Wheels Tiara Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för IT Wheels Tiara Black Polished är 45 mm. Denna variant av Tiara Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om IT Wheels Tiara Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 459 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Tiara Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från IT Wheels av modellen Tiara Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Tiara Black Polished 20" från IT Wheels med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg från IT Wheels av modellen Tiara Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
Tiara Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.