Med ett pris på 1597 kronor är IT Wheels Tiara Gloss Black ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för IT Wheels Tiara Gloss Black är 44 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. BytHjul säljer idag IT Wheels Tiara Gloss Black för 1597 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 597 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Tiara Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från IT Wheels på 17" med modellnamnet Tiara Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 44 mm.
IT Wheels Tiara Black Polished, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 44 mm.
Denna 17"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Tiara 4 Gloss Black.
IT Wheels Tiara 4 Gloss Black, 17"-fälg, 7" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 44 mm.